Menu

Zlot Miłośników Psów Gończych i Myśliwskich

Zlot Miłośników Psów Gończych i Myśliwskich odbył się w Katowicach dnia 06.08.2020 roku. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło miłośników psów z całej Polski, którzy mieli okazję spędzić wspaniały dzień w towarzystwie swoich ulubieńców.

Organizatorem zlotu był Związek Kynologiczny w Polsce, który postanowił zorganizować to wydarzenie, aby promować hodowlę psów gończych i myśliwskich oraz umożliwić ich właścicielom spędzenie czasu w towarzystwie podobnych sobie pasjonatów.

Atmosfera na zlocie była niezwykle przyjazna i rodzinna. Wszyscy uczestnicy mogli brać udział w konkursach, pokazach, a także odwiedzać stoiska z akcesoriami dla psów oraz stoiska z przekąskami i napojami. Na zlocie nie zabrakło także specjalistów, którzy służyli pomocą w zakresie hodowli psów, żywienia i pielęgnacji.

W czasie zlotu odbyło się wiele atrakcji. Na początku uczestnicy mieli okazję wziąć udział w pokazie umiejętności psów gończych i myśliwskich. Podczas tego pokazu można było podziwiać umiejętności psów w zakresie posłuszeństwa, a także w zastosowaniu ich w polowaniach.

Po pokazie, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w konkursie na najpiękniejszego psa gończego i mysliwskiego. Do konkursu zgłoszono wiele ras psów, a wybór najpiękniejszego okazał się nie lada wyzwaniem dla jury.

Podczas zlotu uczestnicy mieli także okazję poznać historię hodowli psów gończych i myśliwskich w Polsce, a także uczestniczyć w prelekcjach dotyczących żywienia i pielęgnacji psów. Dla najmłodszych uczestników zorganizowano specjalne atrakcje, takie jak zabawy z psami oraz malowanie twarzy.

Zlot Miłośników Psów Gończych i Myśliwskich w Katowicach był wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników tych ras psów. Uczestnicy mieli okazję spędzić wspaniały dzień w towarzystwie swoich ulubieńców oraz poznać wiele ciekawych ludzi związanych z hodowlą psów. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i z pewnością zostanie zorganizowane w kolejnych latach.

Ostatnio na naszym blogu

Krajowa Wystawa Psów Gończych w Orzechowie

Krajowa Wystawa Psów Gończych w Orzechowie

08-03-2023

12 października 2017 roku odbyła się Krajowa Wystawa Psów Gończych w Orzechowie koło Olsztyna. To wyjątkowe wy

Dalej
Gończy Słowacki - idealny pies dla aktywnych rodzin.

Gończy Słowacki - charakterystyka rasy

07-03-2023

Gończy Słowacki to jak sama nazwa wskazuje rasa psa gończego, która pochodzi z Słowacji. Charakteryzuje się pi

Dalej
Ogar Polski - charakterystyka rasy

Ogar Polski - charakterystyka rasy

07-03-2023

Ogar Polski to rasa psa gończego, która pochodzi z Polski. Charakteryzuje się piękną, gęstą sierścią o kolorze

Dalej
Wzorzec rasy psa

Wzorzec rasy psa - co to jest?

07-03-2023

Wzorzec rasy psa to szczegółowy opis wyglądu, charakteru i cech fizycznych, które powinien posiadać pies danej

Dalej
Historia psów gończych w Polsce

Historia psów gończych w Polsce

06-03-2023

Historia psów gończych w Polsce sięga wieków temu. Już w czasach starożytnych psy były wykorzystywane w polowa

Dalej