Menu

O nas

Strona internetowa Goniec i Myśliwy powstała w 2018 roku, aby dostarczać miłośnikom psów myśliwskich i gończych wartościowej i interesującej wiedzy na temat pielęgnacji, szkolenia oraz hodowli tych wspaniałych zwierząt.

Założyciele strony to czwórka ludzi, którzy łączy pasja i miłość do psów rasowych i polowań.
Jan Przybyszewski to myśliwy z wieloletnim doświadczeniem w polowaniach z psami myśliwskimi. Jego pasja do psów zaczęła się od gończych polskich, a obecnie zajmuje się hodowlą gończych słowackich.
Maria Nowak to hodowczyni psów rasowych, specjalizująca się w hodowli gończych polskich. Swoją pasją zaraża już trzecie pokolenie swojej rodziny.
Adam Wiśniewski to członek związku kynologicznego, sędzia psów rasowych oraz hodowca gończych. Zajmuje się szkoleniem psów i przygotowywaniem ich do wystaw.
Paulina Kaczmarek to pasjonatka psów myśliwskich i gończych, która od kilku lat aktywnie uczestniczy w polowaniach z psami. Jej ulubioną rasą psów są ogary polskie.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszej czwórki, strona Goniec i Myśliwy dostarcza wartościowej wiedzy i inspiracji dla wszystkich miłośników psów rasowych i polowań.
Nasz przewodnik to miejsce, gdzie pasjonaci polowań i hodowli psów rasowych znajdą wszystko, czego potrzebują, aby w pełni zrozumieć charakterystykę oraz wymagania psów myśliwskich i gończych. Jesteśmy przekonani, że nasza strona stanie się dla Was cennym źródłem wiedzy i inspiracji.