Menu

Rasy psów gończych

W zakładce Rasy psów gończych przedstawione są szczegółowe opisy i informacje na temat rasy psów myśliwskich i gonczych. Możesz tu dowiedzieć się o historii poszczególnych ras, ich charakterystycznych cechach oraz wymaganiach w zakresie pielęgnacji i szkolenia.

Gończy polski to jedna z najpopularniejszych ras psów gończych w Polsce. Charakteryzuje się wspaniałym węchem, dzięki któremu świetnie radzi sobie w polowaniach. Gończy polski jest też bardzo inteligentny, zrównoważony i łatwy do szkolenia. To pies, który świetnie sprawdzi się jako towarzysz myśliwego, ale również jako pies rodzinny.

Gończy słowacki to rasa, która pochodzi z sąsiedniego kraju, czyli Słowacji. Jest to pies o bardzo przyjaznym i łagodnym usposobieniu, a jednocześnie bardzo pracowity i energiczny. Gończy słowacki świetnie nadaje się do polowań, a także jako pies rodzinny. To rasa, która jest coraz bardziej popularna w Polsce i zyskuje coraz większą grupę miłośników.

Ogar polski to jedna z najstarszych ras psów myśliwskich w Polsce. Charakteryzuje się silnym i muskularnym ciałem oraz wspaniałym węchem. Ogar polski jest bardzo energiczny i zrównoważony, ale jednocześnie wymaga konsekwentnego szkolenia i wychowania. To pies, który świetnie nadaje się do polowań, ale również jako pies rodzinny dla aktywnych właścicieli.

Gończy Słowacki - idealny pies dla aktywnych rodzin.

Gończy Słowacki - charakterystyka rasy

07-03-2023

Gończy Słowacki to jak sama nazwa wskazuje rasa psa gończego, która pochodzi z Słowacji. Charakteryzuje się pi

Dalej
Ogar Polski - charakterystyka rasy

Ogar Polski - charakterystyka rasy

07-03-2023

Ogar Polski to rasa psa gończego, która pochodzi z Polski. Charakteryzuje się piękną, gęstą sierścią o kolorze

Dalej
Gończy Polski

Gończy Polski - charakterystyka rasy

03-03-2023

Jest to jedna z najstarszych ras psów gończych na świecie, a jej historia sięga wieków temu. Gończy Polski to

Dalej